FORTNITE „RATOWANIE ŚWIATA” SKALOWANIE NAGRÓD W TWINE PEAKS

FORTNITE „RATOWANIE ŚWIATA” SKALOWANIE NAGRÓD W TWINE PEAKS

Wrzesień 10, 2019 Off By Stylowy Gaming

Nagrody w Twine Peaks
Nagrody z misji 100+ dla 4 graczy w Twine Peaks będą lepsze! W misjach wymagających poziomu mocy 140, których nie trzeba rozgrywać we 4, będziecie otrzymywać o 25% więcej czystych kropel deszczu. (Przykładowo: jeśli wcześniej otrzymywaliście 64 czyste krople deszczu, po zmianie dostaniecie ich 80).

Zwiększyliśmy ilość materiałów do ewolucji, które gracze otrzymują w ramach nagród za misje 100+ dla 4 graczy, przy czym w misjach dla graczy na poziomie 140 ta zmiana będzie jeszcze większa. Szczegóły poniżej:

  • Misja dla 4 osób w strefie dla graczy na poziomie 108 dawała 168 czystych kropel deszczu. Po aktualizacji 10.30 nagrodą jest 256 czystych kropel deszczu.
  • Misja dla 4 osób w strefie dla graczy na poziomie 140 dawała 168 czystych kropel deszczu. Po aktualizacji 10.30 nagrodą jest 320 czystych kropel deszczu.

Uwaga: To tylko przykłady. W zależności od liczby zdobytych Odznak Misji, będziecie mogli zdobyć mniej lub więcej materiałów.

Odznaki Misji i nagrody za misje 
Każda zdobyta Odznaka zwiększa liczbę nagród. Otrzymanie Odznaki za osiągnięcie dodatkowego celu, na przykład „Szybko znajdź ATLAS”, lub odznaki za walkę, budowanie lub zbieranie, zwiększa liczbę nagród, które otrzymacie po ukończeniu misji. Wartości odznak są różne, w zależności od tego, jak długa, trudna jest dana misja i ilu zasobów wymaga jej ukończenie. Poziomy skrzyni skarbów na zakończenie misji w pewnym stopniu to odzwierciedlają, ale wypełniający się pasek na dole ekranu też jest ważny. Na przykład, w skrzyni 3 poziomu z prawie pełnym paskiem znajdziecie inne nagrody niż w skrzyni tego samego poziomu, ale z paskiem pustym. Jeśli zależy wam na tym, by wycisnąć maksymalne nagrody z pojedynczej misji, zbierajcie Odznaki

(Pamiętajcie ze wszystko co wyżej napisane zostało omówione o zmianach końcowych w aktualizacji 10.30)